Tek Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DR.TARIK BABA OLUYOR=>Tek Türkiye 3.Sezonla İlgili Bir Haber

+10
dilammm
format
fenerlee
BLACKANGEL
FATMANUR_42
LaNceLoT
_ntuba_
mizu_chan
Esma
kübraesra
14 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

DR.TARIK BABA OLUYOR=>Tek Türkiye 3.Sezonla İlgili Bir Haber - Sayfa 2 Empty Geri: DR.TARIK BABA OLUYOR=>Tek Türkiye 3.Sezonla İlgili Bir Haber

Mesaj  fenerlee Perş. Tem. 30, 2009 11:46 pm

dilammm demiş ki:
dilammm demiş ki:süper bir haberr buya nasıl sevindim bilemessiniz:Dahh ah bir an önce başlasa tek türkiyemiz
peki bu haberi nerden aldınız yani nerde söylenmiş özlem abla Crying or Very sad
kendi fan sitesinde söylemiş
ancak geçen gün özlem ablanın yazdığı mesajı bende okudum ve bu bana sanki bir temenni gibi geldi
babaanne oluyosunuz işte iki tane torununuz oldu demişler
o da inşallah gelecek sezon 3 sü de olacak demiş..kesin bir dille değil yani..öyle olmasını ister gibi söylemiş
zaten düşününce de oyuncuların eğer senaristlerle bir yakınlığı yoksa bunu şimdiden bilemezler dimi....
fenerlee

DR.TARIK BABA OLUYOR=>Tek Türkiye 3.Sezonla İlgili Bir Haber - Sayfa 2 Empty Geri: DR.TARIK BABA OLUYOR=>Tek Türkiye 3.Sezonla İlgili Bir Haber

Mesaj  mizu_chan Cuma Tem. 31, 2009 4:53 am

fenerlee demiş ki:
dilammm demiş ki:
dilammm demiş ki:süper bir haberr buya nasıl sevindim bilemessiniz:Dahh ah bir an önce başlasa tek türkiyemiz
peki bu haberi nerden aldınız yani nerde söylenmiş özlem abla Crying or Very sad
kendi fan sitesinde söylemiş
ancak geçen gün özlem ablanın yazdığı mesajı bende okudum ve bu bana sanki bir temenni gibi geldi
babaanne oluyosunuz işte iki tane torununuz oldu demişler
o da inşallah gelecek sezon 3 sü de olacak demiş..kesin bir dille değil yani..öyle olmasını ister gibi söylemiş
zaten düşününce de oyuncuların eğer senaristlerle bir yakınlığı yoksa bunu şimdiden bilemezler dimi....

dediğin gibide olabilir ancak yeni sezon başlayınca anlayacağız ama bu 5 sene sonradan başlicak olursa bu sölenenler doğru olacak sanırım Smile
mizu_chan
mizu_chan

Mesaj  oneturkey1-81 C.tesi Ağus. 01, 2009 8:19 pm

iyi güzelde film 5 yıl ileri sarılacak
hem dilanın hamileliğini göremicez hem tarığın sevincini
ve büyük bir mantık hatası olabilir
şimdi film 5 yıl ileri sarılırsa filmde herkes 5 yaş büyük görünmek zorunda özellikle çocuklar . büyüklere sorun değil onlar faz belli etmeselerde çocuklar nasıl olcak
ömer falan liseye başlamalı hem o çocuğu nasıl büyütcekler sakalı falan çıkmaya başlıcak belkii cat Very Happy Very Happy
oneturkey1-81
oneturkey1-81

Mesaj  oneturkey1-81 C.tesi Ağus. 01, 2009 8:21 pm

bazılarınız tarığa babalığı yakıştıramamışsınız nedenini öğrenebilirmiyim?
oneturkey1-81
oneturkey1-81

Mesaj  rekabet Salı Ağus. 04, 2009 7:37 am

oneturkey1-81 demiş ki:bazılarınız tarığa babalığı yakıştıramamışsınız nedenini öğrenebilirmiyim?

boşver onları anlamak çok zor kardeşim
hem niye yakışmasın maşallah tamda baba olacak insan lol!
rekabet
rekabet

http://www.samanyolufanlari.com/forum/

Mesaj  İremZeynep Cuma Ağus. 07, 2009 10:13 am

_ntuba_ demiş ki:Yılmazın baba olacağına çok sevindim (uyy cnm abişim Very Happy )
ama tarığın baba olması derinden bi yaraladı beni :'(

Başka söze gerek kalmadı sanırım.. Aynen katılıyorum... Cool
İremZeynep
İremZeynep

http://www.samanyolufanlari.com

Mesaj  zeynepates Paz Ağus. 23, 2009 8:19 am

Gerçekten çok spr bir sezon olacak gibi ama ben artık izleyemeyeceğim çünkü annemler tv kaldırıyolar ders çalışmam için artık bende eski bölümlerini yazın verirken izlerim ne yapalım...
zeynepates
zeynepates

http://www.samanyolufanlari.com/forum/

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics