Tek Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ozan Çobanoğlu (Doktor- Tarık)

+4
mizu_chan
kübraesra
bakicik
kevser99
8 posters

Ozan Çobanoğlu (Doktor- Tarık) Empty Ozan Çobanoğlu (Doktor- Tarık)

Mesaj  kevser99 Salı Tem. 14, 2009 7:02 pm

Ozan Çobanoğlu (Doktor- Tarık) hakkındakı görüşlerinizi bu başlıkta buyrun paylaşalım
kevser99
kevser99
Admin

https://tekturkiyefan.yetkin-forum.com

Ozan Çobanoğlu (Doktor- Tarık) Empty Geri: Ozan Çobanoğlu (Doktor- Tarık)

Mesaj  bakicik Salı Tem. 14, 2009 7:28 pm

çokk başarılı ..çok seviyorum
bakicik
bakicik

Mesaj  kübraesra Salı Tem. 14, 2009 7:37 pm

ozan abıme olan sevgımı anlatırsam roman olur hatta romanı bile geçer çoook yetenekli bir oyuncu bıde utangaç Embarassed ve mütevazi
kübraesra
kübraesra

Mesaj  mizu_chan Salı Tem. 14, 2009 7:43 pm

çok başarılı bi oyuncu çok beğeniyorum oyunculuğunu
ve hayatıında başarıılar diliyorum ozan bey'e Smile
mizu_chan
mizu_chan

Mesaj  zeynepates Çarş. Tem. 15, 2009 9:01 am

Ozan Çobanoğlu (Doktor- Tarık) Ozan1
Ozan çobanoğlu son derece başarılı bir oyuncu.... Bir ropörtajı;

Samanyolu televizyonunda yayınlanan yağmurdan sonra isimli dizide Güven amir rolunde oynadınız. Peki daha öncede dizi yada sinema çalışmalarınız var mıydı ?

Evet yağmurdan sonra dizisinde Güven amir rolünde oynadım beşinci boyutta 2 bölümde oynadım bir bölümde büyük buluşmada oynadım ondan önce TRT de bir kaç dizide oynamıştım 3 bölümlük bir belgeselde oynadım. Kısa filmlerde oynadım birkaç tane kısa filmim var .. bir kac oynadığım yerde var ama şu anda aklıma gelmedi.

Tek Türkiye dizisini nasıl buluyorsunuz ne mesaj vermek istiyor ?

Tek Türkiye’nin mesajı aslında sevgi üstüne kurulu. İnsanların birbirini sevmesi birbirlerine saygı göstermesi nerede yaşarsa yaşasın nerede oturursa otursun insanların eşit haklara sahip olduğunu gösteren bir dizi Tek Türkiye.. Herkesin bir öğretmene herkesin bir doktora ihtiyacı olduğunu ve neresi olursa olsun her tarafın bizim vatanımızın olduğunu ve herkesin bu eşit haklara sahip olması gerektiğini gösteriyor.

Peki bu kadar büyük bir başarı bekliyormuydunuz özellikle reytinglerin bu kadar üst sıralara çıkmasını bu kadar ilgi görmesini ?

Çok sevindirici bir durum aslında ama açıkcası biz hesaplı gittik esasında biz bekliyorduk bunu çünkü kadromuz oyuncularımız hepsi özenle seçildi kast birebir özenle seçildi şimdi baktıgınız zaman bütün kadroya bence bütün roller bütün karakterler oyunculara yakışıyor. Oyuncu kadromuz çok iyi yönetmenimiz çok başarılı vizyonu çok geniş görüntü yönetmeni teknik ekibimiz hepsi çok başarılı. Senaryomuzun çok başarılı olduğunu düşünüyorum aslında senaryomuz tek bir şeyi anlatmıyor bir çok şeyi bir arada anlatıyor Bir çok kişinin hikayesi var. Diğer dizilere baktıgınız zaman bir yada iki hikayesi vardır ama bizim dizimizde 7-8 kişinin hikayesini görebilirsiniz ve bu hikaye öyle bir süslüyor ki seyirci bunu gördüğü zaman hikayeyi seyrettiğinde kopamıyor

Birde bu başarının arkasında tiyatro kökenli oyuncuların etkisi varmı ?

Mutlaka tiyatro kökenli oyuncuların olması büyük bir etken ama tiyatro kökenli olmayıp da çok başarılı oyuncularımızda var.

Elbette neticede bu bir yetenek işi

Tabiî ki …yalnız birde şu var gerçekten çok iyi oyuncular seçilmiş tiyatrocu olan oyuncularımızda çok iyi tiyatrocu olmayan oyuncularımız da çok iyi ben bu bakımdan kastı kutluyorum
Bize vermek istediğiniz bir mesaj var mı ?

Yolunuza devam edin bence her şey gayet güzel gidiyor bölüm fotoğrafları daha çok konulabilir yada oyuncularla böyle daha cok ropörtaj yapılabilir

Son olarak bir mesaj vermek gerekirse şunu söyleyebilirim Tarıgın da mesajı bu benimde kişisel olarak mesajım bu

Hayatta en azından tek bir şeyi değiştirin… bir insan neyi değiştiriyor bilmiyorum ama yaşadığı bir sokakta en azından 3 kişilik bir aileye yardım edebilir yada en azından bir çocuğun okuması sağlamaya çalışsın eğer bunu yapamıyorsa ne bilim biriktirdiği harçlığında dahi olsa bir arkadaşına yardım etsin yani en azından bir kişiye yardım etsin tüm hayatında

Teşekkür ederim çok sağolun

Rica ederim ben teşekkür ederim.

=Alıntı=
zeynepates
zeynepates

http://www.samanyolufanlari.com/forum/

Mesaj  LaNceLoT Salı Tem. 21, 2009 12:16 pm

ARKADAŞLAR ŞU AN OZAN ÇOBANOĞLU'NUN ÇIKTIĞI YEŞİL ELMA'NIN TEKRARI VAR.
LaNceLoT
LaNceLoT

http://www.samanyolufanlari.com

Mesaj  _ntuba_ Salı Tem. 21, 2009 12:32 pm

LaNceLoT demiş ki:ARKADAŞLAR ŞU AN OZAN ÇOBANOĞLU'NUN ÇIKTIĞI YEŞİL ELMA'NIN TEKRARI VAR.
eyvallah kardeşimmm Smile
_ntuba_
_ntuba_

Mesaj  BLACKANGEL Perş. Tem. 23, 2009 8:20 pm

_ntuba_ demiş ki:
LaNceLoT demiş ki:ARKADAŞLAR ŞU AN OZAN ÇOBANOĞLU'NUN ÇIKTIĞI YEŞİL ELMA'NIN TEKRARI VAR.
eyvallah kardeşimmm Smile
yeşil elma çok güzeldi hiç dr tarıkla uzaktan yakından alakası yok çok şeen şakrak biri ozan abimiz ya Razz Razz sürekli gülümseyip etrafa neşe saçanbir insan kendisini çok seviyorum canım abim
BLACKANGEL
BLACKANGEL

http://www.samanyolufanlari.com/

- Similar topics